Novinky e-mailem

Chcete od nás dostávat aktuální novinky a ceníky? Přihlašte se k odběru.

Odvlhčovače vzduchu


Upřesněte podkategorii:

Profesionální odvlhčovače a vysoušeče vzduchu |Profesionální odvlhčovače vzduchu Odvlhčovače-vysoušeče pro profesionální využití Odvlhčovače vzduchu Desa (Master) a Amcor - domácí využití | Odvlhčovač vzduchu Odvlhčovače-vysoušeče pro domácí využití Příslušenství pro odvlhčovače - vysoušeče | Příslušenství pro odvlhčovače - vysoušeče
Speciální adsorpční využití |Speciální adsorpční využití Odvlhčovače-vysoušeče pro speciální adsorpční využití Koupelnové odvlhčovače | Koupelnové

Nejprodávanější zboží kategorie Odvlhčovače vzduchu

1. Odvlhčovač DH711 - nejprodávanější zboží kategorie Odvlhčovače vzduchu | Odvlhčovač vzduchu 4.987,-
2. - nejprodávanější zboží kategorie Odvlhčovače vzduchu | Odvlhčovač vzduchu ,-
3. Odvlhčovač DH92 - nejprodávanější zboží kategorie Odvlhčovače vzduchu | Odvlhčovač vzduchu 41.514,-
4. Odvlhčovač DH44 - nejprodávanější zboží kategorie Odvlhčovače vzduchu | Odvlhčovač vzduchu 26.418,-

Odvlhčovače-vysoušeče vzduchu potřebují zejména stavební firmy a domácnosti v rodinných domech nebo bytech. Stavební firmy používají odvlhčovače- vysoušeče k rychlejšímu odstranění vlhkosti z novostavby nebo při stavebních úpravách. Domácnosti nebo firmy v kancelářích využijí odvlhčovače-vysoušeče vzduchu k permanentnímu vysoušení-odvlhčení např. rodinného domu, kde se vyskytuje spodní voda nebo jednorázově při vytopení sousedy nebo období podzimu a navlhlých zdí z důvodu velkých srážek. Pro odvlhčování-vysoušení se často používají také topidla-topení a přímotopy, ale k tomuto účelu slouží právě odvlhčovač-vysoušeč. Nejlepší volba je mít obě zařízení, protože topidla zvyšují teplotu v místnosti a dají se přímo nasměrovat tak, aby teplý vzduch foukal na postižená místa. Naopak odvlhčovač je to zařízení, které může regulovat vlhkost vzduchu a pracuje efektivněji při vyšší teplotě. Čím větší výkon odvlhčovače tím lepší odvlhčovací výkon - litry za hodinu a objem výměny vzduchu), tím rychlejší vyřešení problému - není maximální výkon pro určitý prostor. Obecně se doporučuje minimální výkon tak, aby odvlhčovač přefiltroval objem místnosti jednou až dvakrát za hodinu. Samotné odvlhčování může trvat dva týdny, měsíc nebo také déle, v závislosti na zdroji vlhkosti. Zákazníci se většinou poptávají po zapůjčení tohoto zboží - to samozřejmě lze, ale protože nikdo nezaručí odstranění problému v konkrétním čase, většinou se náklady na pronájem odvlhčovače téměř vyrovnají pořizovací ceně.

V nabídce odvlhčovačů vybíráme dle potřebného výkonu od modelů do místnosti cca do 15m2 až po modely profesionální s počítadlem motohodin, zabudovaných vlhkoměrem, funkcí topení a jinými. Odvlhčovače vzduchu jsou konstruovány pro dlouhodobý provoz, dají se provozovat bez dohledu s permanentním odvodem kondenzátu. Do větších prostor je lepší dát více jednotek vysoušečů, aby vzniklo více zdrojů odvlhčování s větší výměnou vzduchu.

Výkon v litrech za den je uváděn výrobcem zboží a je určen v ideálních podmínkách.

 

Vysoušeče vzduchu Master - prodejna

Více informací o odvlhčovačích najdete na specializovaném webu www.odvlhcovac.cz

Profesionální topidla a odvlhčovače vzduchu MASTER.

Pro větší účinnost je dobré odvlhčovače kombinovat s topidly. Podívejte se na do sekce topidla nebo na náš specializovaný web www.topidla-master.cz.